ZÜBEYDE HANIM ÖĞRETMENEVİ VE KÜLTÜR MERKEZİ
ZÜBEYDE HANIM ÖĞRETMENEVİ VE KÜLTÜR MERKEZİ

Zübeyde Hanım Öğretmenevi ve Kültür Merkezi üyelerinin yanısıra Tüm Halkımızında Hizmetinde.

 

Ataşehir girişinde 2002 yılından beri, "İSO 22000 ve HACCP" Kalite Belgeleri ile hizmet veren, yirmi dört saat kapalı devre kamera sistemi ve özel güvenlik ekibi ile korunan Öğretmenevimiz sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

 

12 Dbl,12 Suit ve 76 standart odasıyla Ataşehir’in merkezinde konaklamanızı sağlayan Zübeyde Hanım Öğretmenevi, odalarında olması gereken her türlü konfora sahip. ( Tüm odalarımızda saç kurutma makinesi, minibar, tv, split klima, telefon, 24 saat sıcak su, uydu sistemi mevcuttur. ) Münferit misafirlerinin dışında kültür gezileri, eğitim seminerleri, sanat etkinlik proğramları, okul gezileri vs..gibi gruplara yatak hizmetleri veren öğretmenevimiz hizmette sınır tanımıyor.

 

670 kişilik oturma düzeni, hareketli sahnesi, ses ve ışık odasıyla son teknolojıye göre düzenlenmiş olan konferans salonumuz her türlü gösteri, resital, konferans, sunum, okul mezuniyet törenleri, konser hatta nikah törenlerine ev sahipliği yapmaktadır. 500 kişilik fuaye alanıyla misafirlerine cafe-break ve kokteyl hizmeti vermekte olup her türlü süsleme ve ekipmana sahip olması dalayısıyla tercih sebebi olmaktadır.

 

Ayrıca 20-40-60-80-100-200 ve 300 kişilik toplantı salonlarıyla eğitim seminerlerine, apartman yönetim toplantılarına, özel toplantılara da ev sahipliği yapmaktadır. 3 ayrı kapalı restoranı, 600 kişilik bahçesi ve 300 kişilik terası olan Zübeyde Hanım Öğretmenevi okul mezuniyet yemekleri, düğün, davet, parti, doğum günü, yemek organizasyonları için eşsiz bir seçimdir.

 

İçeri girdiğiniz andan itibaren ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olabileceksiniz. Sıcacık ve tertemiz odanıza yerleştiniz, lobby de günlük gazetelerinizi okurken bir kahve mi içmek istersiniz? Kuaföre mi gideceksiniz? Yoksa internet odasında internete mi bağlanacaksınız veya laptopunuzla bulunduğunuz her yerden internete mi gireceksiniz? Ya da fitness salonumuzda günlük sporunuzu yapıp saunadan mı faydalanmak istiyorsunuz? Spor salonumuzda basketbol, voleybol oynayıp arkadaşlarınızla turnuva mı yapmak istiyorsunuz? Masa tenisi ya da bilardo oynamak mı? İşte doğru adrestesiniz.

 

Akşam müzik dinleyerek romantik ortamda, yemek mi yiyeceksiniz? Halkla ilişkiler departmanımız rezervasyonlarınızı bekliyor.

 

Lobby de bulunan "Ortak Noktalı ATM" ile banka işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

 

Canınız mı sıkıldı? Haydi lokalimize buyrun lütfen. Arkadaşlarınızla oyun oynarken D-Smart ve Digitürk’ten maç yayınlarını da izleyebilirsiniz.

 

Akşam bir davete mi katılacaksınız? Haydi kuaföre...

 

Ayakkabılarınız için Lostra hizmeti de var.

 

Valizinizde elbiseleriniz mi kırıştı? İşte size ütü ve yıkama servisi...

 

Kapalı otoparkımız ve oto yıkama servisimiz de emrinizde…

 

Ayrıca öğretmenevimiz ulaşım açısından çok merkezi bir yerde bulunmaktadır. Avrupa yakasına geçmek için 5 dakikalık bir yürüme mesafesi ile ulaşım araçları imkanınada sahipsiniz.

 

Şimdi gözlerinizi kapatın ve düşünün.Bir öğretmenevinden beklenilenin çok fazlasını sunuyoruz değil mi???

 

İşte İstanbulda sizlere sıcacık bir yuva ZÜBEYDE HANIM ÖĞRETMENEVİ VE KÜLTÜR MERKEZİ...Görüşmek üzere.